Bydlení v útrobách Prahy s přidanou hodnotou

Žití v hlavním městě České republiky samozřejmě přináší řadu nesporných výhod. Za zmínku stojí například možnost aktivního společenského života, dostatek kulturních akcí a rovněž dostupnost pracovních příležitostí. S bydlením jako takovým však byla ještě donedávna poměrně potíž, protože nároky obyvatel se v průběhu let zákonitě mění. Projekt Byty na Vackově je však zářným příkladem toho, že i v Praze se dá snoubit městský život s přírodou.

Horní Žižkov se stává ideálním místem pro život

Lokalita Horního Žižkova, která spadá pod Prahu 3, prochází v posledních době rozsáhlou revitalizací, na jejímž konci ční vidina rezidenční a obchodní čtvrti. Projekt Byty na Vackově jde těmto plánům hrdě vstříc. Pět právě vyrůstajících objektů poskytne nové a vysoce moderní byty na Praze 3 pro 342 rodin či jednotlivců.

Kromě toho své budoucí obyvatele  nadchne také těsnou blízkostí přírody. Přilehlý park Židovská pec je totiž jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi, aniž by přitom váš klid narušovaly frekventované ulice centra.

Na Vackově nebudete trpět nouzí

Nádech přírodní krásy zdaleka není jediným benefitem, který byty v Praze na Žižkově přinášejí. V okolí se totiž nachází také veškerá občanská vybavenost, včetně:

  • škol a školek, sportovních areálů
  • restaurací a obchodních domů
  • zastávek MHD a poboček České pošty
  • ordinací lékařů a památek

Vlastní bydlení, které se vyplatí

Poměrně velké množství občanů České republiky tráví své životy v nájmu a ani do budoucna na tom nehodlá nic měnit. Pravda, jedná se o pohodlný způsob bydlení, u něhož se prakticky nemusíte o nic starat. Z dlouhodobého hlediska ovšem není uspokojivý, protože každý jednou zatouží po domácnosti podléhající vlastním pravidlům. Pořízení nemovitosti je sice na první pohled nákladné, ale přináší takovou míru uspokojení, o které se vám předtím a

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.