Žaluzie do oken

Žaluzie do oken – ochrana před sluncem i interiérový doplněk

Abyste mohli v klidu pracovat nebo si užívat volných chvil se svou rodinou, je dobré mít možnost regulovat světlo a teplo, které proudí do vašeho bytu. Palčivé letní slunce dovede chvíle pohody značně znepříjemnit. Řešením jsou nejrůznější typy stínicí techniky, kterou nabízí společnost Climax. Co všechno u nich seženete? V prvé řadě je to několik typů markýz, které jsou vhodné k zastínění teras, případně výloh obchodů. Velkou část sortimentu zabírají právě venkovní žaluzie a rolety. Obě tyto formy umožňují regulovat zastínění a mohou se stát další bariérou, která chrání váš dům proti zlodějům. Jsou rovněž i velmi účinnou zvukovou izolací.

Poměrně klasickým typem sortimentu jsou vnitřní horizontální žaluzie do oken. Tento typ žaluzií není jen obyčejnou ochranou před sluncem, ale barevné provedení udělá váš pokoj mnohem útulnější. V nabídce najdete široký výběr žaluzií, které jsou vhodné pro všechny typy oken. Žaluzie jsou nabízeny v řadě barevných provedení tak, aby se hodily do každého interiéru a ke každému okennímu rámu. Navíc patří ke kvalitnímu, ale zároveň cenově dostupnému způsobu stínění interiéru. Můžete si také vybrat, jestli budete chtít žaluzie klasické, ručně ovládané, případně zvolíte žaluzie, jejichž pohyb je ovládaný motorem. Důležitá je i skutečnost, že žaluzie od společnosti Climax splňují všechny nové výrobní normy, které jsou závazné od 1. ledna 2014.

Společnost Climax je největší společností v České republice, která se zabývá stínicí technikou. Ve všech výrobcích využívají špičkových komponentů od italských a německých firem. Důkazem toho, že lze výrobkům bezvýhradně věřit budiž i to, že svým zákazníkům poskytují nadstandardní záruku čtyři roky. Díky skutečně široké obchodní síti jsou navíc zaručeny rychlé časy dodání i dostupnost všech potřebných komponentů. Svěřte se do rukou profesionálů a věřte, že z široké nabídky hliníkových žaluzií si určitě vyberete.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.