Do dřezů FRANKE se zamilujete

Do dřezů FRANKE se zamilujete

Máte nový byt či dům? Už víte, jak si zařídíte nebo upravíte novou kuchyni? Máte celou řadu vyhlédnutých variant, ale stále nejste schopni ani jednu zvolit? Nechte se inspirovat naším článkem s doporučením předního českého odborníka na výběr dřezů adřezových baterií Alexe Nováka, šéfdealera německé značky FRANKE, jež má ve světě kuchyní zvuk po řadu let a ve svém obchodě disponuje nabídkou kvalitních dřezů a baterií na stránkách www.eshop-FRANKE.cz.

Alex Novák doporučuje, že při volbě řešení by se měl zákazník v přední řadě řídit velikostí svého bytu či domu a samozřejmě kuchyně. Další faktor v rozhodování by měl být počet členů v domácnosti. Poslední hledisko jsou podle pana Nováka aktuální trendy moderního bydlení, v jehož souladu by zákazník měl myslet na to, že dřez bude dotvářet vzhled kuchyňské linky i kuchyně jako celku: proto by se mělo přihlédnout jak na vzhled dřezu, tak rovněž k materiálu.

Pokud si přejete ve své kuchyni vlastnit kvalitní dřez s dřezovou baterií a stále si nemůžete vybrat, můžete vsadit na osvědčenou kvalitu značky FRANKE: nyní máte možnost vybírat z velké nabídky tectonitových, nerezových, granitových, či keramických dřezů a k nim hodících se baterií.

FRANKE k dřezům nabízí doplňkový sortiment

Když již víte, z jakého materiálu budete vybírat, zohledněte také účel a frekvenci užívání vašeho nového dřezu. V nabídce FRANKE je k dispozici celá řada doplňkové zboží, jež vám s mytím nádobí může pomoci. Kromě klasických dřezů můžete vybírat i z dvojdřezů, dřezů s vaničkou či odkapávačem, možná je i kombinace obojího. Dřez s odkapávačem vám ušetří místo v kuchyni, navíc vám bude skvěle pasovat k interiéru celé místnosti. Vanička se výborně hodí například při omývání příborů a drobného nádobí, kam je můžete odložit, aby se vám nepletly s ostatním, větším nádobím.

Balíček dřezu a baterie se vyplatí

V nabídce obchodu eshop-FRANKE.cz naleznete širokou nabídku všech druhů dřezů značky FRANKE v balíčku s baterií. Pokud rovněž hledáte i baterii, lze doporučit i koupi celé sady. Cena vždy bývá nižší, než kdybyste pořizovali obě části zvlášť. Podívejte se na speciální nabídku obchodu na stránkách www.eshop-FRANKE.cz  a přesvědčte se.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.