Zahradní kašny – efektní okrasa vašeho pozemku

Správný výběr zahradní kašny je polovina úspěchu. Základním faktorem při jejím výběru je její velikost, která je přímo závislá na velikostí samotné zahrady a možností jejího umístění. Je naprosto nezbytné, aby velikost kašny korespondovala s velikostí travnatého pozemku, čili jste-li majiteli malé zahrady, velká kašna by byla jako pěst na oko. Pokud má dodat vaší zahradě punc výjimečnosti, nesmí působit rušivě. Pakliže máte zájem na váš pozemek umístit kašnu s vyvýšenou nádrží, je nutné se držet pravidla, že by měla být nižší, protože už sama o sobě působí mohutně. Naopak fontána, která má nádrž prakticky na úrovni země, může být větší. Při výběru umístění je třeba vzít v úvahu možnost připojení k napájení pro plynulý provoz čerpadla.

Působivá zahrada – vaše pýcha

Krásná zahrada je nejen naše pýcha, ale i oáza nesmírného klidu.  Kde jinde relaxovat po náročném pracovním dni? A kde je ve vaší zahradě nejvhodnější místo pro kašnu? Je žádoucí umístit fontánu tam, kde na ní nebude po celý den svítit slunce, aby se v ní netvořilo velké množství vodních řas. Nestavíme kašnu ani pod stromy, kdo by stál o napadané listí, ovoce, semena a prachové peří. Kašnu neinstalujeme ani v bezprostřední blízkosti domu, aby vítr vlhkost nepřenášel na stěny. Ideálně umístíme kašnu dál od zahradních objektů a rostlin, aby nepůsobily rušivým dojmem.

Zahradní kašny ve velkém výběru na t-zbozi.cz 

Nadešel ten správný čas se o zahradní kašny zajímat. A kde je nabízejí ve vysoké kvalitě za super ceny? Ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, který se pyšní zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Objednané zboží obdržíte do 48 hodin. Specializují se i na jiné zahradní doplňky a věci pro vaší zahradu a domov: párty stany, plastiky, zahradní nábytek, stolní fotbálky, sportovní věci, krby, grily, bytové doplňky a další.

 

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.