Ubytovny Praha

Ubytovny představují alternativu krátkodobého bydlení za nižší ceny. Vhodné jsou k přechodnému ubytování například zaměstnanců, pro něž by dojíždění do vzdálenější lokality znamenalo výraznou finanční i časovou zátěž.

 

Ubytovna jako pohodlné, ale levné řešení

Ubytovny jsou však rovněž typem služeb, které mohou být ekonomickou variantou pro v podstatě kohokoli, kdo potřebuje nárazově na určeném místě přenocovat. Důvodem může být cesta nejen pracovní, ale také soukromá. Zejména mezi mladými lidmi, kteří tráví volné dny cestováním, představují oblíbený typ tzv. hostely se sdílením příslušenství.

Levné ubytování navíc již dávno nemusí být synonymem místa vhodného pouze pro velmi nenáročného až otrlého návštěvníka. Jedná se o pohodlné a čisté prostory. Právě takovým je i ubytovna Praha Nexus. Svým konceptem se snaží vyjít vstříc všem, pro něž je prioritou nízká cena, přitom však zachování přijatelného standardu. Samozřejmou součástí vybavení je dnes tak již například připojení k wifi. Není problém na přání každého klienta pokoje také dále dovybavit například televizí.

Co nabízí Nexus

Celková kapacita ubytovny čítá 64 lůžek. Mimo standardních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů je možné využít i nadstandardně vybavená studia o stejném počtu lůžek. Ta jsou vybavena vlastní kuchyní a koupelnou.

Cílem provozovatelů, kteří stojí za ubytovnou Nexus, je v maximální možné míře zajistit zájemcům pohodlí a současně se nijak neodchylovat od původní myšlenky nízkonákladovosti. V budoucnu by navíc mělo přibýt i ubytování bezbariérové se speciálně upraveným sociálním zařízením vhodné nejen pro vozíčkáře, ale pro všechny, kteří se musejí vypořádávat se sníženou mobilitou a jejich možnosti volného pohybu jsou tak tímto do velké míry limitovány.

Samozřejmostí je i plně profesionální přístup personálu ubytovny spočívající v každodenním úklidu. Hledáte-li tak ubytování Praha, Nexus je se svými službami jasnou volbou. Výhodou je i dobrá dopravní dostupnost v blízkosti centra města. Samotná lokalita je však velmi klidná.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.