Realizace interiérů na míru

Uvažujete kompletní přeměně interiéru? O tom, že vyměníte starý interiér za nový? Určitě se ale pozastavujete nad otázkou, jak na to? Stačí využít služeb interiérového studia, které Vám zajistí kompletní realizace interiéru.

Sarganek.cz nabízí služby designového a interiérového studia, které přesně podle Vašich představ navrhne a realizuje interiér, a to jak pro komerční využití, jako jsou kanceláře, restaurace, obchody nebo hotelové objekty. Soukromé osoby nejčastěji přicházejí s požadavkem na realizaci kuchyně na míru, vestavěné skříně, postele, obývací stěny, dveře, schody, ložnice, dětské pokojíčky a dalšího vybavení do interiéru.

Pro klienty jsou zpracovány kompletní návrhy interiéru, včetně velmi žádané 3D vizualizace interiérů. Dále i výkresovou dokumentaci a další dokumenty, které jsou se vším spojeny, i včetně cenové kalkulace. S bytovým architektem si zákazník vytvoří několik variant a následně vybere tu, kterou by si přál realizovat. O finální výsledek interiéru se již postarají zkušení řemeslníci a ti již vědí, jak si s realizací interiéru poradí, a to s každým kouskem nábytku tak, aby do sebe krásně vše zapadlo, jako mozaika.  Veškerý nábytek je vyráběn ve špičkové kvalitě, o kterou se starají prověření dodavatelé a také s maximální přesností. K tomu všemu jsou použity nejnovější technologie a vybrané materiály.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.