Obývací stěny

Změna je život a zaznamenáváme ji na každém kroku. Například jsme se již dávno rozloučili s masivními obývacími sestavami. Těžký nábytek byl velmi módní v předrevolučním období a nejedna domácnost je ještě dnes dušena tímto robustním nábytkem. Jediná výhoda – ohromné úložné prostory, ovšem na druhou stranu zabraly celou jednu stěnu obývacího pokoje, mohli jste zapomenout na pohodlí a komfort. Trendy obývací stěny, preferujeme variabilitu, praktičnost a vzdušnost.    Obývák je centrům domácnosti, společenská místnost, kde se schází celá rodina, a organizují přátelské dýchánky, měl by to být reprezentativní pokoj.

Moderní obývací stěny v nadčasovém pojetí

Moderní obývací stěny – minimum nábytku, hra tvarů, vznikají originální designové sestavy, kde problém neděla ani ohýbání skla a desek, pochopitelně nechybí sedací souprava, televize, obraz na stěně a je hotovo. Někteří lidé preferují zlatou střední cestu, dostatek úložného prostoru, ale obývák nábytkem rozhodně nezahlcují, pozornost se soustřeďuje především na efektní design. Každý pokoj v bytě by měl hlavně vzdušný s ohledem na účelnost. Nejen obývací stěna odráží potřeby moderního člověka, který ke svému žití potřebuje mnohé technické výdobytky. Mezi nejžádanější materiál patří cenově dostupné lamino, ale stále jsou v kurzu i obývací stěny z masivu.

Obývací stěny – super ceny s dopravou zdarma

Obývací stěny lze doplnit o další komfortní prvky, o různé systémy pojezdů s hladkým chodem, také se používají systémy pro tlumení dorazů, tak jako to známe z kuchyní. Co to znamená? Dvířka nebouchají a při otevírání nekladou odpor. Doporučujeme i efektní bodové LED osvětlení. A kde se dne vydáme za nákupy? To toho největšího internetového obchodu s nábytkem v ČR. Zajisté i vy si rádi zapamatuje t-nabytek.cz. Doprava zdarma po celé ČR, zázemí kamenné prodejny v Chrudimi, spolehlivý zákaznický servis.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.