Oáza klidu v Praze? Vily Chuchle nabízejí nečekaný komfort

Prostorné bydlení, spousta zeleně, dostatek soukromí, hezké okolí a vše potřebné na dosah ruky. To zní jako značka ideál. A ano, opravdu zde mluvíme o Praze. Smělý projekt Vily Chuchle tohle všechno nabídne každému, kdo bude chtít skloubit pohodlné rodinné bydlení s životem ve velkoměstě.

Vily jsou vhodné pro páry i rodiny s dětmi

Projekt Vily Chuchle je dílem architektů ze studia A69 – architekti, kteří mají na svém kontě již mnoho úspěšných projektů. Vše zaštiťuje česká developerská společnost Reflecta Development. Pro projekt byly vybrány zelené svahy v pražské Chuchli, jen kousek nad dostihovým závodištěm.

Tyto vily v Praze nabízejí skvělý kompromis mezi životem ve velkoměstě a zároveň pohodlným bydlením s dostatkem soukromí. Nová zástavba vzniká v okolí ulic Adlerova, Bochníčková, Ceplechova a Kopalova.

Jedná se o vily různých velikostí a dispozic, aby si mohl vybrat každý – jak jedinec, tak rodiny s dětmi. K dispozici jsou byty 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Vily mají také zahrady, některé mají venkovní, jiné garážové stání a skvělou výhodou jsou také prostorné terasy vhodné k odpočinku i zábavě.

Vily jsou prostorné, prosluněné a jednoduše řešené, aby tak nabídly co nejlepší komfort k bydlení.

Okolí je vhodné k dlouhým procházkám

Je třeba zmínit i okolí, protože to spoluvytváří důležitou součást celého projektu. V dostupné vzdálenosti je například mateřská škola, obchody, restaurace a veškeré další potřebné občanské vybavení.

A to, čím se lokalita v Chuchli může opravdu pyšnit, jsou krásná místa k procházkám. Přeci jen při práci v rušném centru se trochu klidu hodí, ten nabídne například Chuchelský háj nebo Radotínské údolí.

Jsou zde turistické trasy i cyklostezky vhodné také pro jízdu na kolečkových bruslích. Pokud tedy hledáte moderní pohodlné bydlení na pěkném místě, tyto vily na prodej v Praze pro vás budou tou správnou volbou.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.