Mříže Raab – záruka kvality a dlouholetých zkušeností

Potřebujete kvalitní mříže pro Váš obchod? Nebo Vás již zlobí Vaše dosavadní mříže? V dnešní době existuje a působí na českém trhu čím dál tím méně a méně kvalitních řemeslníků. Najdou se ale stále ti kvalitní, mezi které patří Mříže Raab. Jde o firmu vyrábějící všechny druhy mříží, a to mříže pevné, klasické, kované, rolovací, ale i nůžkové mříže a pohyblivé. Pro každého zákazníka jsou připraveny služby v podobě zaměření, návrhu, výroby a dovezení mříží na místo určení a samozřejmě včetně montáže. Mříže jsou samozřejmě vyráběny a ne nakupovány. Dle načrtnutých návrhů od klientů, je možné si nechat vyrobit mříže i na přání.

Nůžkové mříže

Mezi základní typy, které Mříže Raab vyrábějí, patří nůžkové mříže. Jsou velmi žádané pro svou pevnost a subtilní vzhled. Patří mezi tradiční způsob zabezpečení nejrůznějších druhů dveří, oken, průchodů nebo pasáží, a to především proti násilnému vniknutí. Umožňují bezpočet konkrétních možností – nabízí se řešení jednostranných, dvoudílných nebo dělených mříží. Nejsou také náročné na údržbu a nezabírají tak mnoho, téměř žádné místo, v prostoru dveří, oken nebo průchodů. Vyznačují se vlastností v podobě tzv. „neviditelnosti“. Jedná se o produkt, který se vyznačuje odolností vůči napadení a dlouhodobou živostností a téměř bezúdržbového používání.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.