Kamenné umyvadla s vlastní texturou

Kamenné umyvadla jsou unikátní, máte doma originální umělecké dílo s vlastní texturou.  Jak si tedy vybrat umyvadlo? V první řadě zvolíme materiál, a poté se soustředíme na provedení umyvadla. Umyvadla se vyrábějí z kamene, mramoru, skla, dřeva, porcelánu atd. Za druhé si zvolte výpusť, která se hodí k umyvadlu, a pak vybíráme v případě zájmu doplňky. Za zmínku stojí i osvětlení umyvadla a designové umístění senzoru (pokud je umyvadlo vhodné pro tuto vymoženost), neopomeneme na sifon. Pozornost je třeba věnovat i deskám, na nichž je umyvadlo položené. Pozor na dřevotřískové desky, které mají pouze zvýšenou voděodolnost, což znamená, že odolají vlivu vody o něco déle. Ale i voděodolná dřevotříska nabobtná.

Přínosné informace jak pečovat o kamenné umyvadlo.

Umyvadla z přírodního kamene vás zaujmou na první pohled

Umyvadla z přírodního kamene používali už ve starověku, stále nás udivují svými netradičními tvary. Kámen, mramor, žula prošly miliardy lety vývoje a proměn, máte díky tomu originální a neopakující se motiv.  Je důležité, aby umyvadlo designově zapadlo do vaší koupelny. Stejně důležité však je, aby si sedlo s baterií, která je jeho nedílnou součástí. Není podstatný vzhled umyvadla, nebo baterie, podstatné je, abyste se funkčně sladili. Přece nechcete, aby vám prskala voda.  A už vůbec nikdo nestojí o únik vody mezi výtokem baterie a umyvadlem. V tom případě byste si nemohli ani pořádně umýt ruce nebo nabrat vodu do lavoru.

Více o kamenných umyvadlech se dovíte zde!

Kamenné umyvadla do každé koupelny na t-zbozi.cz

Než si vyberete kvalitní umyvadlo, stojí za to zvážit následující otázky: Jaké je složení rodiny; jaký typ pokoje (koupelna, WC, kuchyň, venkovní atd.). Má-li koupelna standardní velikost, doporučuje se zvolit umyvadlo o velikostech: 50-55 cm hluboké a 60 cm široké. Je-li koupelna velmi malá, je dobré vybrat úhlové umyvadlo malé velikosti.  Je kamenné umyvadlo ve vašem hledáčku? Neváhejte a zavítejte do zákazníky oblíbeného internetového obchodu t-zbozi.cz.

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.