Rekonstrukce bytu a bytového jádra

Alfavertical.cz nabízí rekonstrukce bytu Brno, bytového jádra, výřezy do panelů nebo služby statika. Jedná se o drobné stavební úpravy, ale i o generální celkové rekonstrukce bytů, a to i se změnou dispozic. Pokud se tedy rozhodujete, že budete rekonstruovat Vaše prostory nebo dokonce celý byt, tak se ale nejdříve zamyslete nad tím, jak by mělo vše nejdříve vypadat. Pomoci k tomu by mohla 3D vizualizace interiéru, která reálně zobrazí výsledek. Vyhnete se tak zbytečným problémům z hlediska finální funkčnosti a estetiky. I tyto služby – 3D vizualizace interiéru – alfavertical.cz nabízí svým klientům.

Komplexní rekonstrukce bytu

V rámci komplexní rekonstrukce bytu Brno nabízí firma novou elektroinstalaci, vodoinstalaci a odpady. Nové štukové a sádrové omítky. Také i malbu na přání. Nivelaci a betonování podlah, a to včetně pokládky plovoucích i lepených podlah. Dále i dodávku a montáž nových oken, krbů,  parapetů a stínících systémů, obložkových a ocelových zárubní. Instalaci interiérových i vstupních protipožárních a bezpečnostních dveří, včetně kování. Zároveň i sanitární předměty a koupelnové a jiné doplňky do interiéru bytu.

Firma se zároveň specializuje i na komplexní služby v oblasti řezání do panelu, a to v případě pokud je třeba změnit dispozici například v panelovém bytě. Využít lze také služeb statika.