Realizace dětského hřiště

Přemýšlíte-li o realizaci dětského hřiště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky.

Grafické studio firmy vypracuje 3D vizualizaci herní plochy na míru přesně podle Vašich představ, a to do nejmenších detailů. Firma projektuje moderní dětská hřiště, vyrábí unikátní 3D herní prvky a staví pro děti nové herní zážitky, a to od roku 2013 v Otrokovicích. Vyráběné 3D herní prvky jsou pečlivě ručně zpracovány a jsou výjimečné pro svou jedinečnost díky patentům a průmyslovým vzorům. Odolávají i UV záření a jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů.

Bezpečnost dětí je pro firmu samozřejmost na prvním místě. Z tohoto důvodu firma k herním prvkům nabízí i dopadové plochy EPDM-TOP. Jedná se o pryžové plochy, které vyžadují pouze minimální údržbu a vyznačují se dlouhou životností. Zákazník si může vybrat z 24 druhů barevných odstínů a z nespočtu grafických motivů, díky kterým dostane dětské hřiště tu správnou tvář.

 

Jaroslav Pavlata
Jaroslav Pavlata

18 práce ve stavebnictví mě naučilo spustu věcí. Stavebnictví není jen má práce, ale i koníček. Zajímam se o nové technologie a materiály.