Jak vybrat sedací vak?

Antares Sedací pytel Wave

Jak vybrat sedací vak? – Chcete udělat radost svým dětem? Sháníte do obývacího pokoje krásný designový doplněk do kterého se po dlouhém pracovním dni rádi vyvalíte a budete jen relaxovat? Jednoduše uvažujete o pořízení sedacího vaku, ale stále nevíte jaký si vybrat? Nevěšte hlavu, my vám poradíme.

Vaky v akci

Hlavní je kvalita, ne cena

Když si nyní zadáte do internetového vyhledávače slova jako sedací vaky, sedací pytle či dětské sedací vaky vyběhnou vám tisíce odkazů, takže je logické, že rozhodování je těžké. Navíc řada firem cíli na cenu. Radíme ale nenechat se zlákat jen slovíčky nejlevnější či nejakčnější. Snadno se vám pak může stát, že za dobu, kdy by vám sloužil jeden kvalitní sedací vak, „spotřebujete“ 2 či 3 nejlevnější sedací vaky, takže nakonec ještě proděláte.

 

Velikost a nosnost

Je jasné, že lenošení na měkkoučké vaku si chce v domácnosti vychutnat každý její člen. I když tedy kupujete vak pro děti je dobré když je dostatečně velký i pro dospělé. U kvalitního produktu se rozměry dozvíte v popisu, stejně tak se dočtete i nosnost. Naše dětské sedací vaky a taburety mají nosnost nimimálne 100 kg, takže jsou opravdu skoro pro každého.

Krásný interiérový doplněk

Samozřejmě při výběru se budete zajímat io vzhled. Je skvělé když je možné sedací vaky, pytle či taburety zakoupit v různých barvách. Můžete tak mít například stejný tvar, ale různou barvu. A samozřejmě parádně jsou i různé motivy. Pracuje pro nás tým českých a slovenská designérů a tak u nás například naleznete vaky s motivem dalmatina či hravých teček.